O Nas

ZoomRoom Design & More to showroom i sklep internetowy promujące dobry design oraz oferujące szeroki wybór mebli, oświetlenia, akcesoriów i elementów wykończenia wnętrz. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, jednak działamy międzynarodowo. Jesteśmy dystrybutorem, a w przypadku wybranych marek także wyłącznym reprezentantem na region kilkudziesięciu firm i studiów projektowych z Polski i zagranicy. 

Design to zarówno nasza pasja jak i praca. Ważny jest dla nas ciągły rozwój i poszerzanie zawodowych kompetencji. Jesteśmy otwarci na kooperację z projektantami, architektami, przedstawicielami różnych środowisk, biznesu i władz lokalnych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i kontraktowymi. Zapraszamy do kontaktu! 

--

Showroom

Showroom ZoomRoom Design & More znajduje się w centrum Olsztyna, w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji przy ul. Dąbrowszaków 39. Na naszych 70 m2 promujemy dobry design i oferujemy możliwie jak najszersze spectrum produktów do wyposażania wnętrz. W showroomie można obejrzeć i nabyć m.in. meble, oświetlenie, elementy wykończeniowe i akcesoria, a nawet farby.

W Showroomie współpracujemy zarówno ze znanymi firmami i studiami projektowymi jak i z młodymi twórcami. Najistotniejszym kryterium naszych wyborów jest oryginalność pomysłu i wysoka jakość wykonania oferowanych produktów. Znajdziecie u nas Państwo starannie wyselekcjonowane produkty kilkudziesięciu marek z Polski i zagranicy.

Kreatywny zespół naszych doradców i projektantów jest do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepsze rozwiązania projektowe, a także przygotujemy potrzebną wizualizację. Ponadto bogaty zbiór dostępnych w showroomie katalogów, publikacji i próbników ułatwi Państwu podjęcie koniecznych przy urządzaniu dowolnego wnętrza decyzji.

Serdecznie zapraszamy do Nas klientów indywidualnych i korporacyjnych, architektów oraz projektantów. Zapewniamy pomoc przy zaprojektowaniu i wyposażaniu każdego rodzaju pomieszczeń – tak prywatnych jak i użyteczności publicznej. Chcemy aby Showroom ZoomRoom Design & More był nie tylko miejscem zakupów, ale i inspirujących spotkań.

--

Właścicielem  ZoomRoom Design & More  jest Centrum Usług Kulturalnych i Edukacyjno-Rozwojowych sp. zo. o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Murzynowskiego 22D, 10-684, NIP 739-386-70-75, REGON 281584084

Zdjęcia
ZoomRoom. Design & More © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.